fbpx
Istanbul, Turkey - October 11, 2019: welcome word ISTanbul at empty departure hall in new main Istanbul International Airport. IATA airport code - IST

KUIDAS KOGU PROTSESS KÄIB

Tutvuge meie teenustega kodulehel.

Meie kodulehelt leiate informatsiooni erinevate teenuste kohta, mida on võimalik läbi Bodymedi broneerida. Leidke omale nende seast sobiv või huvipakkuv protseduur. Lisaks oleme kodulehel kirja pannud vastused korduma kippuvatele küsimustele (KKK).

Võtke meiega ühendust.

Peale sobiva protseduuri leidmist võtke meiega ühendust kas meili teel info@bodymed.ee või täites kontaktivormi otse meie veebilehel. Kirjas kirjeldage, millisest protseduurist olete huvitatud.

Pärast meiega ühenduse võtmist suuname Teid edasi konsultatsioonile, mille viib läbi Türgi kliiniku konsultant. Teie omavaheline vestlus toimub läbi WhatsApp suhtluskanali. Konsultatsiooni käigus saate vastused kõikidele oma küsimustele ning täpsema informatsiooni Teie valitud protseduuri või protseduuride kohta. Peale konsultatsiooni koostatakse Teile individuaalne protseduuriplaani ning hinnapakkumise.

Broneerige oma protseduur konsultandiga.
Kliiniku esindajaga toimub suhtlus mugavalt ja kiirelt WhatsAppi teel

Reisi organiseerimine.

Peale protseduuri kuupäeva paika panemist võtke ühendust oma koordinaatorig ning broneerige lennupiletid. Peale lennupiletite broneerimist andke sellest teada konsultandile, kes organiseerib teile lennujaamatransfeerid, hotellibroneeringud ning isiklikud võõrustajad. Kui protseduurini on aega jäänud 2 nädalat, saadab kliinik Teile täpse programmi ning protseduuri kava.

Türki saabumine.

Türki maandudes ootab Teid saabuvate lendude värava juures kliiniku sildiga autojuht, kes vastavalt programmile Teid kas hotelli puhkama või otse kliinikusse viib. Täpsed juhised edastatakse Teile WhatsAppi teel.

Viimane ülevaatlus.
Päev enne tagasilendu Eestisse korraldatakse Teile veel viimane ülevaatlus, mille käigus vaatab arst Teie protseduuri tulemused üle ning annab juhised koduseks järelhoolduseks.

Naaske koju oma uuenenud välimusega!

Tagasilennu päeval viiakse Teid privaatse transfeeriga hotellist lennujaama. Koju naastes tuleb järgida arsti juhiseid järelhoolduseks ning saategi nautida oma uuenenud välimust, millest alati unistanud olete!