fbpx

Elery Lugu

Elery Saaron on 31 aastane, kasvatab üksi pisikest poega  ja tegeleb sisekujundajana, lisaks omab ta koristusfirmat, Koduhaldjas Ellie

Elery räägib ise, ⁠mis juhtus ja miks otsustas ta kontroll ettevõtte poole pöörduda:

“Oli meeldiv õhtu, kui sain veidike lõõgastuda ja nautida mõnusat reede õhtut oma sõbranna Cärolaga,õhtu algas sellega et kukkusin tehniliste rikete põhjusel tõukeratta pealt 25 km/h. siraki,mööda kõnniteed maha ja  esihambad olid esimesed, mis löögi said . Selle õhtu hambahaldjas oli mu sõbranna Cärol kes sõitis minu esihambaga kiirabisse, et arst saaks selle mulle tagasi paigaldada.Olen noor ning ilma esihambata, mida ei leitud, ei saanud ma elus edasi liikuda.

Ma käisin Tallinna hambakliinikus, kus  tehti hinnapakkumisi kuni 18500 euroni, implantaat ja kape ravi. Seejärel kirjutasin ilukirurgia facebook gruppi, kus uurisin erinevaid võimalusi teostada antud töö Eestis odavalt või välismaal. Minuga võttis ühendust Triin, kontroll kliiniku kogemus spetsialist, kes jagas oma teekonda Türgis ja tänu temale jõudsin Bodymed kontroll ettevõtte poole.

Teekond on minu jaoks olnud imeline,valutu ja olen rohkem teadlikum hammastest ning kui oluline on see, et Sinu hambad oleksid korras, sest sinu tervis algab sinu hammastest.

Ma ei suuda panna sõnadesse tulemust,ma ei ole saanud kunagi sellist teenindust, mis mulle pakuti  kliinikus ja Triinu isiklikult.

Kahjuks peab tõdema et Eesti hamaravi on meeletult kallis ning tänu sellele ei saa paljud inimesed endale hambaravi pakkuda.Soovitan kõigil enda unistus täide viia ning leida 1 kordne summa, et oma hambad korda teha.

Positiivne terve selle teekonna puhul : kiire,valutu,rahakoti sõbralik, võrreldes Eestiga. Tugiisik Bodymed poolt 24/7 olemas,vajadusel tõlk,vip transport,mugav hotell, mis sisaldab kõike ja muidugi lisaks puhkus: päike  ja meri.

Miinusteks tooksin : ebamugavus, sest meile kellegile ei meeldi hambaarsti juures olla ja näha kõike aga selleks on võimalik organiseerida endale üldnarkoos.

Siiani on mul silmade ees, et mu sõbranna on minu hambahaldjas igaveseks sest just tema hoidis mu hammast kiirabi ukse taga 😊

Ma tunnen ennast enesekindlat ja armastan naeratada.”

Enne

Pärast