fbpx

Marguse ninalõikus ehk rinoplastika Türgis

Paljud inimesed leiavad ennast ikka ja jälle dilemma ees- kuidas välja näha nooruslikum? Kuidas meeldiks minu peegelpilt veel enam? Sarnased küsimused on tekkinud pea igaühel meist ning alati leidub lahendusi, kuidas tõsta oma enesekindlust kaunima välimusega. Tõde on, et ilu saab alguse seestpoolt, mis tähendab sisemist tasakaalu ja rahulolu, kuid see ei peaks aga tähendama, et välimuse eest hoolitsemine tuleks tahaplaanile jätta. 

Türgi on tuntud kvaliteetsete ninalõikuste poole pealt, kuna paljud araablased on juba geneetilise pärandina kaasa saanud pikema või kongus nina, mida kohalikud ja ümberkaudsete riikide kodanikud just Türgis korrigeerida lasevad, kuna sealne hinnatase ja teenuse kvaliteet on maailmas tipptasemel. Ja mitte vaid ümberkaudsete riikide kodanikud, vaid juba inimesed üle maailma on avastanud Türgi meditsiini võlu.

Inglismaal algas Türgi ilulõikuste buum juba kümmekond aastat tagasi ning tänaseks on Türgi esteetiliste protseduuride teostamise sihtkohana 5. riik maailmas, kuhu inimesed kohale lendavad, saamaks parema välimuse ja alatihti uue ilusama elu osaliseks.

Eesti mees Margus on nii poksimise kui kickpoksimisega tegelenud juba noorest alates, lisaks on ta üle elanud kaks rasket avariid ning kõige selle tagajärjel on tugevalt kannatada saanud tema nina. Murekohaks oli ka norskamine, mis takistas une kvaliteeti. Seetõttu otsis ta nina korrektsioonile lahendust ning kuuldes Türgist kui terviseturismi populaarsest sihtkohast, otsustas ta lasta oma nina seal korrigeerida. Mitte esimene kliinik koheselt ei osutunud valituks, sest nii nagu ka mujal maailmas, leidub Türgiski kliinikuid erineva tasemega ning peale eeltöö tegemist ja erinevate raviasutuste külastusi, lasi Margus nina opereerida väljavalitud ja hea tagasisidega Istanbuli kliinikus. Arsti konsultatsioonile pääses ta kiirelt ning sai ka järelhoolduseks kasulikke nõuandeid. Nimelt ninalõikuse ehk rinoplastika puhul tasub meeles pidada, et prillide või päikeseprillide kandmist tuleb vältida kuu aega ning otsese päikese eest tuleb nina kaitsta kaks kuud. 

“Peale ärkamist ei tundnud ma mingit valu ja kui sidemed mõne päeva möödudes eemaldati, polnud mul isegi sinikaid. Plaastrid jäeti küll ninale, kuid kojulend Eestisse sai juba alata. Kokku võttis ninalõikus ja sellest taastumine aega kõigest 7 päeva.” 

Istanbuli lennujaamas kohtab rohkelt patsiente, kes alates juustesiirdamisest kuni iluoperatsioonideni on ennast korrigeerida lasknud. “Tunnen ennast suurepäraselt ja minu nina tulemus on nii perfektne, et tuttav ilualal töötaja, kes mind esmakordselt kohtas, ei saanud arugi, et nina on korrigeeritud. Tulemus on lihtsalt nii loomulik ja minu näoga ilusti proportsioonis. Küll aga ammused tuttavad ei tunne kohati äragi, sest ninalõikus on tugevalt mu nägu muutnud, aga vaid paremuse suunas.”

BodyMed Estheticsi vahendusel on Istanbuli kliinikusse ninalõikuseks või muudeks protseduurideks aja broneerimine või lisainfo pärimine lihtne, samuti hiljemalt mõne päeva möödudes on individuaalne hinnapakkumine teada. Selleks tuleb korrektsiooniks soovitud piirkonnast edastada foto ja tervisenäitajad (pikkus, kehakaal, varasemad haigused jms info). Vajalikud analüüsid võetakse juba koha peal ning tuleb eelnevalt valida aeg, mil valmis Istanbuli sõitma.

Kui oled mõelnud esteetilise meditsiini protseduurile, väärtustad kvaliteeti ja seda kohati kordades soodsama hinnaga kui mujal maailmas, siis oled oodatud meile kirjutama: info@bodymed.ee või lisainfo saamiseks ka helistama: 544 1004.

Kaunimat elu soovides,

BodyMed Esthetics