fbpx

Meeskond

Triin on oma elus teinud tööd paljude erinevate riikidega, Viimane oli Singapur, kus ta lõi Nordic Design House, millega aitas Põhjamaistel disainerite astuda Aasia turule. Ta oli telesaatejuht üle 10 aasta, kuni leidis oma tõelise kire aidata inimestel vaimselt ja füüsiliselt tervemaks saada, luues uue meetodi nimega PILATRE®, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistide poolt.
 Tema töö rahvusvaheliste ettevõtetega, tehes äri -, müügi- ja turundusstrateegiat neile on viinud teda erinevatesse riikidesse üle maailma ning ta on töötanud mitmete rahvusvaheliste kaubamärkidega nagu KIA, Mothercare, Cadillac jpt. Samuti on ta olnud müügitreener ja mentor paljudele jaemüügi brändidele, alustades Nomination Italy, H&M jne.

“Energia toodab energiat, sa saad, mida annad“

Janar on IT taustaga ettev￵tja ja koolitaja. Janar on aastaid tegutsenud mentorina inimestele, kes vajavad oma ellu julgeid muutusi ja toetab inimesi nende arenguteel.

Kuidas on saanud BodyMed alguse

Miks just Trgi esteetilise meditsiini kliinik ning milliseid protseduure on seal v￵imalik teha? Loe l¦hemalt ettev￵tja Aimari isiklikust kogemusest ja miks ta seda teeb:ᅠAimar on ettev￵tja ja ¦rimees, kelle v¦limus ja enese eest hoole kandmine on olnud v¦gagi tulemuslik. 10 aastat elas Aimar juusteta ja otsis lahendust kiilanevale peale, kuidas oleks v￵imalik juukseid taastada.

M￵ned aastad tagasi kuulis ta tuttavalt soovitust, kes lasi juukseid siirdada juba kmmekond aastat tagasi Filipiinidel ning siiani on tulemus olnud psiv kaunite ja tugevate juuste n¦ol.ᅠKuna Eestis sellealast teenust ei pakuta, siis hakkas Aimar juustesiirdamise kohta l¦hemalt uurima ning temani j￵udis j¦rgmiselt s￵bralt kogemusp￵hine info, kes k¦is Trgis juukseid siirdamas ning sedagi edukalt. Kuna Aimaril seisis ees oodatud perepuhkus Trki, siis tekkiski m￵te katsetada seal juuste siirdamist. Esmalt valituksosutunud Alanya esteetikakliinikus teostatud protseduuri teeninduskvaliteet polnud aga v￵rreldav sellega, milleni ta on j￵udnud oma otsingutel t¦naseks.

Aimar hakkas uurima Türgi kui meditsiiniturismi sihtkoha kohta ning alustas Türgis mitmete ilukliinikute külastusi. Peale arstidega vestlusi osutus valituks järgmise protseduuri teostamiseks esteetilise meditsiini kliinik Istanbulis. “See, mis mind seal ees ootas, oli VIP teenindus, transfeeridest kuni tõlkijateni, soodsast hinnatasemest ja protseduuridest rääkimata, mis on maailma tipptasemel. Tänaseks on Aimarist kasvanud Türgis asuva  esteetikakliiniku koostööpartner ning ta vahendab oma tiimiga kliiniku pakutavaid teenused nii Eestis kui ka tulevikuplaaniga Euroopasse.
“Sain sealt nii palju- rahuldustpakkuva välimuse ja sellega seonduvalt rohkem enesekindlust. Kuna mitmeid protseduure kodumaal teenuse puudumise tõttu teha pole võimalik, siis lahenduseks ongi rahvusvahelisel tasandil kliinik, kus klient saab lisaks kaunimale välimusele ka luksusliku teeninduse osaliseks koos puhkusega. Mis saaks veel parem olla?” sõnab Aimar rahulolus. “Tunnen head meelt, kui saan inimesi aidata ja seda läbi teenuste ja hinna parima kvaliteedi suhte läbi.
 
Käisin läbi kümneid ja kümneid firmasid, et leida õige koostööpartner, et võimaldada edaspidi ka Eesti inimestele esteetilisi protseduure. Valituks osutunud Istanbuli kliinikus otsustasingi esmalt ise järele proovida. Lasin siirdada juukseid juurde, nina korrigeerida ja kolmandaks valisin tsirkooniumist hambakroonid. Hammaste välimuse parandamist plaanisin sel põhjusel, et mu hambad on küll väga terved olnud, kuid on olnud kollased terve elu ja need ei allunud valgendamisele. Soovisin oma elu jätkata kaunite valgete hammastega ja kui saaks vaid kirjeldada seda rahulolu, mis tekkis mul peale protseduuride läbimist, siis sellepärast ma seda teengi. Rajasin firma, et pakkuda kõrge kvaliteedi ja väga hea hinnaklassiga esteetikateenuseid eestlastele.”
“Tänaseks tunnen väga suurt elumuutust, mitte ainult minu välimuses, vaid tajun seda ka enda sees. Inimesed, kes pole mind aastaid näinud ei tunne mind kohati äragi ja mulle öeldakse, et olen justkui kümme aastat noorem. Olen tänulik selle võimaluse eest ja soovin läbi isikliku kogemuse anda teistelegi see võimalus imeliseks muutumiseks, mis pole vaid väline.
Minu soovitus olekski, kui on mõttes olnud oma välimuse kaunimaks muutmine, siis ärge lükake seda soovi edasi! Ma julgustan kõiki, ka mehi, muutuma.”
Aimar