fbpx

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Sagedasemad küsimused ja vastused

Ainus, mille eest tuleb kliendil ise hoolt kanda, on lennupiletid. Pileteid soovitame soetada momondo.com või mõnelt muult lennupiletite pakkujalt.

Istanbuli lennujaamas ootab klienti kliiniku sildiga autojuht ja eratransfeer, mis viib vastavalt kokkuleppele kas hotelli või kliinikusse. Eelnevalt läbi WhatsApp suhluskanali on kokku lepitud kliendi saabumisaeg ning kliendil tuleb edastada endast foto, et oleks juhile kergesti äratuntav.

Protseduuride eest tasumine toimub kliinikus koha peal. Kui olete sõlminud meie kaudu Esto järelmaksu lepingu, siis toimub Istanbuli kliinikusse protseduuri/de eest tasumine ettemaksuna.

 

Majutuse broneering on eelnevalt kokku lepitud kas 4* või 5* hotellis, broneering ja kinnitus selle kohta edastatakse kliendile enne Istanbuli sõitmist. 

Eratransfeer viib ja toob kõik marsruudid alates saabumise päevast Istanbuli lennujaama. Paketi hinna sisse kuuluvad kõik transfeerid hotelli, kliinikusse ja Istanbuli lennujaama ärasõidupäeval.

Protseduuri päeval järgite eelnevalt etteantud arsti või spetsialisti soovitusi, vajadusel võetakse lisaanalüüsid ning toimub arsti vastuvõtt ja konsultatsioon protseduuri kohta. Detailsem info olenevalt protseduurist saabumisel esmase konsultatsiooni käigus. 

Vabal ajal Istanbulis on võimalik tutvuda kohaliku eluga. Külastada vaatamisväärsuseid, kaubanduskeskusi ja nautida Türgi kohalikku melu.

Enamjaolt meditsiiniturismi reisi ette võtnud klient läbib koha peal mitmeid protseduure korraga ning soovitame eelnevalt olenevalt protseduurist tutvuda arsti või spetsialisti soovitustega. 

Türgis algab jahedam periood alates novembrist, seega kaasa soojemad riided. Päikeseline kuumem hooaeg kestab kuni oktoobri lõpuni ning lühikesed rõivad on vajalikud. Hotellis olenevalt on ka spaa- ja basseinikasutamise võimalus ning ujumisriided kaasa. Kui on tarvis toidulisanditega ennast toetada nt probiootikumid, mumio, siis need varustada eelnevalt ka nendega.

Nii nagu iga reisi puhul, on soovituslik valida sobiva teenusepakkuja hulgast endale reisikindlustus.

Spetsiaalse aparatuuriga istutatakse kliendilt saadud karvadega folliikulid. Protseduuri kestvuseks on 5-8 tundi ja istutatud juustel on eluaegne garantii.

Esmase konsultatsiooni käigus tehakse hambumusest uus panoraamülesvõte ja selgitate või näitate pildilt, millist tulemust soovite. Valite välja tooni ning seejärel lihvitakse, valmistatakse hambad ette ning lisatakse ajutised kroonid. 4-5 päeva möödudes luuakse laboris käsitsivalmistatud kroonid ning järgmise visiidi käigus asetatakse kroonid suhu. Kogu protseduuri kestvus Türgis viibimise aja jooksul ligikaudu 5 tundi.

Kllinikus arsti konsultatsiooni käigus valitakse sobilikud implantaadid (ümarproteesid) kas Motiva või Sebbin.