fbpx

Liina uus naeratus Istanbuli ilukliinikust

Liina külastas suvel Istanbuli ilukliinikut koos perekonnaga. Liina sooviks oli esteetiliselt kaunis hambumus omandada. Liina lasi paigaldada tsirkooniumkroonid ning kohe jõuame ka imeilusa tulemuseni.

“Fotodelt näen, kui palju ma nüüd naeratada julgen. Säravvalge kaunis naeratus, see oligi minu suurimaks eesmärgiks Istanbuli puhkama sõites. Kuulsin lähedaselt, et Istanbulis on võimalik väga hea hinnaga lasta teha Hollywoodi stiilis naeratus. Minu lugu hammastega seonduvalt algas vahetult enne koroona aega, mil külastasin hambaarsti ning sain pakkumise kuuele laminaadile hinnaga 6000 eurot. Olin isegi sellise pakkumisega too hetk nõus, kuna tol ajal ei näinud ma muud varianti. Tänaseks on mul aga äärmiselt hea meel, et ma sellise valikuga ei leppinud. Muidu oleks mul praegu vaid kuus ülemist laminaati ning sellest on ilmselgelt liiga vähe, tulemus olnuks ebaloomulik. Algas koroona ja piirangute aeg ning arsti visiidile ma enam ei pääsenud. Hambaravi lükkus edasi teadmata ajaks. Mõne aasta möödudes aga kuulsingi, kuidas lähedane oli Türgis lasknud hambakroonid paigaldada ning kordades odavamalt kui siin. Nähes tema naeratust, ei kahelnud ma kordagi ning kuna ees seisis perepuhkus Türki, siis otsustasin puhkuse jooksul ka endale tsirkooniumkroonid lasta paigaldada.

Kliiniku töötajad ja isiklik hambaraviarst jätsid väga meeldiva ja abivalmis mulje. Näha oli, et meeskond on südamega asja juures ning tööd tehakse väga hoolikalt, lähtudes igast pisidetailist, mida rõhutasin soovides, millised mu hambad välja peaksid nägema.

Olen blond naisterahvas ning valisin kõige heledama tooni. Lasin paigaldada 10 krooni nii üla- kui alalõualuule. Jäin tulemusega väga rahule ja soovitan siiralt BodyMedi kui professionaalset teenusevahendajat. Kõik kujunes minu jaoks enam kui ootuspäraselt hästi. Olen nii tänulik, et selline võimalus minu ellu õigel ajal jõudis..

Soovin meile kõigile julget pealehakkamist oma välimuse paremaks muutmisel, sellega tõuseb tugevalt ka enesekindlus”, rõõmustab Liina.

BodyMed Esthetics hammastele hinnapakkumise pärimine on lihtne. Edastage info@bodymed.ee enda suust panormaaülesvõte, mida saate enamikes hambapolikliinikutes lasta teha. Seejärel edastame Teile konkreetse hinnapakkumise ning reis Türki võib alata. Liina näite puhul on tsirkoonium hambakrooni hind 200 eurot/hammas. 20 krooni paigaldamisel on teenuse maksumuseks 4000 eurot, sisaldumas eratransfeerid Istanbuli lennujaamast alates hotelli ja kliinikusse, majutus 5* hotellis hommikusöögiga ja ööbimisega koha peal ligikaudu 7 ööd.

Kauneid naeratusi soovides,

BodyMed Estonia tiim