fbpx

Türgi kui meditsiiniturismi populaarne sihtkoht

Üha enam inimesi üle terve maailma peab Türgi riiki iluprotseduuride mekaks. Türgi nimelt kuulub maailma esiviisikusse, kus inimesed on otsustanud oma välimust korrigeerida esteetiliste protseduuridega. Inimesi saabub Ameerikast ja Põhja-Euroopast, samuti näiteks Iaalia ja Prantsusmaa kodanikud valivad selle välisriigi pakutavad iluteenused, millel parim hinna ja kvaliteedi suhe ning seda koos samaaegse puhkusega. Türgi meditsiin kõneleb kaasaegsusest ja kuna arstide praktika on suur, siis võimaldab selline professionaalsus pakkuda ka tipptasemel teenuseid.

Meil Eestis pakutavate iluprotseduuride ampluaa on lai, kuid Türgis turismimeditsiini populaarse sihtkohana veel ulatuslikum ja ühe tugevaima eelisega milles tekibki võrdlusmoment- hindade soodsus varieerub riigiti lausa mitmetes kordades. Türgi suudab pakkuda nii soodsaid protseduuride hindu aga seetõttu, et nõudlus on suur ja kvalifitseeritud erialaarste töötab kliinikus palju.

Türki meditsiiniturismi protseduuridele vahendava ettevõttena BodyMed keskendume eelkõige kliendi soovidele ja vajadustele ning kvaliteetsele teenusepakkumisele. Võimalik on samaaegselt Türgis viibimise aja jooksul kombineerida erinevaid protseduure ning mida toome esile, on Türgi kliiniku parim teenindus ja personaalne lähenemine. Oleme küll Eestis alustav ettevõte, kuid senised kliendikogemused, kes koha peal oma välimuse kaunimaks on saanud, räägivad enese eest. Teenindus alates lennujaama transfeerist 5* hotelli, koha peal arstide ja erialaspetsialistide vastuvõtt on päikeseriigile vastavalt inimlikult siiras ja soe ning protseduurid ja järelhoolitsus maailmatasemel. Et tegemist on preemiumklassi teenindusega, on üks võimsamaid tagasisidesid, mida rahuloleva kliendi suust kuulda.

Kliinikus pakutavate protseduuride nimekiri on pikk- kiilaneva peaga meestel on võimalik leida lahendus juustesiirdamisega, et saada lopsakas soeng. Paigaldadakse hambakroone särava naeratuse nimel ja Hollywoodi stiilis nagu türklased armastavad nimetada. Väga populaarne on rindade korrigeerimine kas implantaatide või mastopeksiaga ehk rindade vähendamise operatsiooniga. Teenuste nimekiri aga jätkub ja kombineerituna mitmete protseduuride seast leiab iga klient endale sobiva, mis aitab tal esteetiliselt kauni tulemuseni jõuda.  Meie üheks sloganiks on ilu ja puhkus käsikäes ning  eesmärgiks aidata inimestel leida lahendus ja vastused ehk pikka aega peas küpsenud kaunimaks muutumise soovidele, suunates oma kliente parimate spetsialistideni, et nii klient kui meie oleksime täies rahulolus soovitud tulemustega.

Ilusamat elu soovides,

BodyMed Estonia